Tänavu on tulemas 500. neljapäevak!

2015.a. neljapäevakud tähistavad 43. aastat  orienteerumisneljapäevakuid Saaremaal. 13. augusti neljapäevak on järjekorras  500. neljapäevak.
Viimasel 25 aastal on neljapäevakute võistlusklasside  koondarvestuse võitjaid ja korraldajaid autasustatud Külliki Järvila selleks tarbeks valminud graafilise lehega, millelt üheltki ei ole puudunud metssiga ning orienteerumistähis. Valminud on 26. pilt  - „Neljapäevak“, mis on tänavuseks ihaldatud auhinnaks.
Aasta 2015 on eriline, kuna klubi vapiloom , metssiga, on ühtlasi ka Eesti aasta loom, küllap meie pooletuhandelise  juubelineljapäevaku  auks.
Ootame kõiki metsaradadele! Okas Päkka!
Saaremaa Orienteerumisklubi
 

Talvine treening

Kasuta võimalust talviseks treeninguks

Uku Laur Tali on loonud meie klubi poolt palju kasutust leidnud maastikule, Kandla-Sauvere vahelisele maastikule spetsiaalse kaardi, mis on talvise treeningu jaoks meile kõigile avatud.

See kaart on vaadatav SIIT... Iga kasutaja saab siit selle kaardi avada ja välja trükkida. Selleks parem hiireklõps kaardil, vali Prindi. Kui esialgu tundub "valge kaart" natuke hirmutav, siis otsige üles oma suvise neljapäevaku kaart, kus kogu maastik on välja joonistatud. Sellest saad kindlasti tuge.
NB! Kaarte saab ka küsida tulles Kohtu 10, Mait või Andres!

Edukat katsetamist ja treeningut.

Tulekul!

Teade kodulehel