Eesti Evangeelne Luterlik kirik PDF Prindi
Eesti Evangeelne Luterlik kirik

Saare - ja Muhumaal tegutseb 15 Luterliku usu kirikut ja kogudust.

KogudusAadress, telefon,
e - mail
Õpetaja,
liikmete arv
Anseküla Maarja kogudusSalme, 93201
tel. 45 70 536
ansekula@eelk.ee
Hooldajaõpetaja
Anu Konks
114 (2003 a.)
Jumalateenistus pühapäeviti 14.00
Jämaja Kolmainu kogudusJämaja, Torgu vald 93101
tel. 45 70 536
jamaja@eelk.ee
Koguduseõpetaja Anu Konks
300 (2003 a.)
Jumalateenistus pühapäeviti 11.00
Kaarma Peeter - Pauli kogudusKaarma kirikla, 93823
tel. 45 95 322
kaarma@eelk.ee
Hooldajaõpetaja
Hannes Nelis
377 (2003 a.)
Jumalateenistus pühapäeviti 15.00
Karja Katariina kogudus
kirikust
Pärsama, Leisi vald 94201
tel. 45 73 652
karja@eelk.ee
Koguduseõpetaja
Veiko Vihuri
150 (2003 a.)
Jumalateenistus pühapäeviti 11.00
Kihelkonna Mihkli kogudus
kirikust
Kiriku 4, Kihelkonna 93401
tel. 45 46 558
kihelkonna@eelk.ee
Koguduseõpetaja Rene Reinsoo
1200 (2003 a.)
Jumalateenistus pühapäeviti 11.00

Kuressaare Laurentiuse kogudus
Kauba 5, pk 93, Kuressaare 93812
tel. 45 36 560
faks 45 55 941
kuressaare@eelk.ee
Koguduseõpetaja Anti Toplaan
3432 (2003 a.)
Jumalateenistus pühapäeviti 11.00
Kärla Maarja - Magdaleena kogudus
kirikust
Kärla 93501
tel. 52 96 646
Hooldajaõpetaja
Rene Reinsoo
480 (2003 a.)
Jumalateenistus pühapäeviti 14.00
Muhu Katariina kogudusLiiva, Muhu vald 94701
tel. 45 98 528
muhu@eelk.ee
Hooldajaõpetaja
Hannes Nelis
Diakon Heinar Roosimäe
200 (2003 a.)
Jumalateenistus pühapäeviti 11.00
Mustjala Anna kogudusMustjala 93601
tel. 45 79 644
mustjala@eelk.ee
Rene Reinsoo
305 (2003 a.)
Jumalateenistus pühapäeviti 11.00
Orissaare Pühavaimu kogudusPüharisti, Orissaare 94601
tel. 45 45 149, 51 48 212
orissaare@eelk.ee
Hooldajaõpetaja
Veiko Vihuri
342 (2003 a.)
Jumalateenistus pühapäeviti 16.00
Pöide Maarja kogudus
kirikust
Oti küla, Tornimäe 94501
tel. 45 94 440
poide@eelk.ee
Hooldajaõpetaja
Veiko Vihuri
120 (2003 a.)
Jumalateenistus üle pühapäeva 14.00
Püha Jakobi kogudus
kirikust
Püha, Pihtla vald 94501
tel. 45 95 624
Hooldajaõpetaja
Anti Toplaan
216
342 (2003 a.)
Jumalateenistus pühapäeviti 15.00
Ruhnu Püha Magdaleena
kogudus
Ruhnu 93001
tel. 45 33 835
Koguduseõpetaja Harri Rein
63 (2003 a.)
Jumalateenistus pühapäeviti 12.00,
E-L 8.00 hommikupalvus,
laupäeviti 18.00 õhtupalvus
Saaremaa Jaani kogudusOrissaare 94601
saaremaa.jaani@eelk.ee
Hooldajaõpetaja
Veiko Vihuri
100 (2003 a.)
Jumalateenistus üle pühapäeva 14.00
Valjala Martini kogudus
kirikust
Valjala 94302
tel. 45 49 543
valjala@eelk.ee
Koguduseõpetaja Hannes Nelis
493 (2003 a.)
Jumalateenistus pühapäeviti 11.00


 
 

Sündmused / Events

<<  November 2017  >>
 Es  Te  Ko  Ne  Re  La  Pü 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
1314
   
Saaremaa huvitavaim vaatamisväärsus on:
 
Bänner

Ilm Saaremaal