Seikluspargid

 

 

 

 

 

 

Saaremaal puhkajatele on viimastel aastatel loodud uusi ja põnevaid atraktsioone. Kui soovid vürtsikat vaheldust linnapuhkusele või aktiivset ajaviidet oma perele, külasta kindlasti mõnda seiklusparki. Kõik rajad on muudetud täiesti turvaliseks ning abi ja juhendajad on parkides kohapeal olemas.,

K-PARGI KURESSAARE SEIKLUSPARK www.k-pargi.ee/et/kuressaare-seikluspark

SAAREMAA SEIKLUSPARK HALLIKIVI hallikiviseikluspark.webnode.com 

Hallikivi seikluspark - tegevusalaks on umbes üks hektar, kus võimalus seigelda looduskaunis männimetsas neljal erineval tasapinnal, 28 atraktsioonil. Batuut pakub tegevust ka kõige aktiivsematele mudilastele.

 

MUHU SEIKLUSPARK muhuseikleja.ee

Muhu Seikluspark asub Muhu saarel Piiri külas endise NSVL sõjaväe baasi aladel. See tähendab, et kellele kõrgused pinget ei paku, saavad uudistada vanu sõjaväeobjekte. Seikluspargis on kaheksa erineva raskusastmega rada kogupikkusega 1200 meetrit. Kõik ronijad varustatakse personaalse turvavarustusega ja instrueeritakse, misjärel läbib iga seikleja instruktori pilgu all harjutusraja, enne kui pääseb jõudu katsuma päris radadele.

ASVA VIIKINGITE SEIKLUSPARK vikingvillage.ee

 

Tõelise viikingite vallutusretkede elamuse saad Asva viikingite seikluspargis. Iidse linnuse kõrval asuvas suures kõrgseikluspargis on poolsada turnimiselementi ja kolm vahvat õhusõidu võimalust. Pargis leidub vastavalt julgusele ja oskustele sobiv rada igas vanuses seiklejale. Kõrgeimalt rajalt on maapinnani 12 meetrit.

 

Lisaks eelkirjeldatutele on Saaremaal võimalik jõu- ja ilunumbreid teha ka kahel avalikus kasutuses ja tasuta seiklusrajal.

Leisi seiklusrada

Leisi keskuses, kaunis mändidega metsatukas, ootab Sind Leisi madalseiklusrada. Erinevatest köitest, võrkudest ja trossidest on puude vahele (kuni 150 cm kõrgusel maapinnast) rajatud mitmed takistused. Nende läbimine nõuab tasakaalu, osavust ja jõudu. See on suurepärane koht enda füüsise proovilepanekuks ja adrenaliinisüsti saamiseks.

Hea teada: Tasuta rajal liiklemine toimub omal vastutusel ja spetsiaalset turvavarustust ei kasutata.