Bänner

Email Prindi

Sündmus 

Title:
Pühapäev Spordiga 2017 IV etapp
Millal:
12.11.2017 11.00 h
Kus:
Kuressaare Spordihoone - Kuressaare
Category:
Sport

Description

Käesoleva aasta viimane ehk Pühapäev Spordiga IV etapp toimub 12. novembril 2017 Kuressaare Spordikeskuses algusega kl 11:00. Registreerimine kohapeal avatud kl 10:30.

Osalema on oodatud lapsed, kes on sündinud 2006 ja hiljem ning lapsevanemad. Seekord on kavas kaugushüpe ja 175m jooks 2010-2015 sündinutele, kõrgushüpe ja 175m jooks 2006-2009 sündinutele. Alade läbimine toimub jooksvalt.
Emad-isad saavad üksteiselt mõõtu võtta kaugushüppes.
Seekord on tutvustavaks alaks jalgpall, mida õpetab lastele JK Saarepiiga treener Kateriin Kuusk.

Kõik noored osalejad saavad diplomi oma tulemusega ja meene. Võistlusalade iga vanusegrupi kolme parimat poissi ja tüdrukut autasustatakse lisaks medaliga.

Lisaks loositakse välja kolm loosiauhinda:
1) kõigi võistelnud poiste vahel
2) kõigi võistelnud tüdrukute vahel
3) sportliku pere auhind, mis loositakse välja võistelnud lastevanemate vahel.

ÜRITUS ON TASUTA!

Toimumispaik

Kuressaare Spordihoone
Asukoht:
Kuressaare Spordihoone
Linn:
Kuressaare

Description

TERVISE- JA SPORDIKESKUS: Augustis 2005 pidulikult avatud Kuressaare spordihoone mahutab kuni 1200 pealtvaatajat. Nord Projekti kavandatud kolmekorruseline spordikeskus Vallimaa 16a liidab enda külge varasema, veel rekonstrueerimist vajava Saaremaa spordikooli hoone. Maja lahendustes on põhirõhk pandud funktsionaalsusele ja ratsionaalsusele. Põhiväljakul asuvad näiteks nutikad teleskooptribüünid, mida saab vastavalt soovile ja publikuhulgale lahti või kinni pakkida. Kuressaare spordihoone parandab mitme ümberkaudse kooli õpilaste sportimistingimusi. Eesti uusimad spordihooned kerkinud täiesti erinevatesse arhitektuurilistesse keskkondadesse ja Kuressaares vana katlamaja kohale ehitatud Saaremaa spordihoone puhul ei häiri tema angaarlik lihtsus. Tekst Ingmar Muusikus

 

Sündmused / Events

<<  Октябрь 2018  >>
 По  Вт  Ср  Че  Пя  Су  Во 
    
Saaremaa huvitavaim vaatamisväärsus on:
 
Bänner

Ilm Saaremaal