Bänner

Täna + lähiajal

Kasulikud lingid

Teised saared

Saaremaale tuleksin meelsamini ?
 

Email Prindi

Sündmus 

Title:
Kuressaare Tänavafestival
Millal:
26.05.2018 - 27.05.2018 
Kus:
Kuressaare Linn - Kuressaare
Category:
Vabaaja üritus

Description

KURESSAARE TÄNAVAFESTIVAL

MEIE KEELES.
Me nüid anname Teitel ametlikult tääda, et meil sii Kuressaares on selle aasta 26. mail kesklinn terve päiva autudest tühi. Terve selle laubese päiva oo meitel kesklinnas loomade ning inimeste jauks irmus pailu ruumi, tahad sa sii siis väntlauaga mööda linna uhada vöi asjaeest-teisttaga patseerida, spordialas hantlitega laveerida vöi öige pisut kurameerida, kenat toitu mekutada, keske linna kekutada, kerguaedas maalida vöi veinialas praalida… Köike saab!
Meite pidus saab terve päiva süia, juua, tantsu, tralli, igatsugu elu- ning tänavakunstnikke, moosekantisi, käsitöölisi ning disainerisid kaeda. Suurtel ning pisematel püünedel oo nii amatöörisid kut professunaale laulmas, tantsimas, teatert ning püramiidisi tegemas.
Me ootame Teitid köiki pisistest peale kuni vanadeni välja, ole sa siis naeste- vöi meisterahvas, saarlane, muhulane, mandri untsantsakas vöi oopistükkis iidlane!
Ning kui Sa tunned, et sa tahad meitid nönda kangesti aidata oma mötte, söna vöi teuga, siis kirjuta meitel kuressaarefestival@gmail.com

KURESSAARE TÄNAVAFESTIVAL

Kevadine Kuressaare sulgeb kesklinna autodele ja annab ruumi jalakäijatele, jalgratturitele, kauplejatele, kunstnikele, luuletajatele ja leemekulbiliigutajatele.
Festival toob tänavatele söögi-joogi, muusika, teatri, tantsu, kunsti, spordi, disaini, käsitöö jpm.
Oodatud on kõik alates imikutest eakateni:)

Kui tahad vabatahtlikuna kaasa lüüa või esineda või on sul mõni muu idee, siis kirjuta meile kuressaarefestival@gmail.com.

Toimumispaik

Asukoht:
Kuressaare Linn   -   Koduleht
Linn:
Kuressaare
State:
Saare
Riik:
Riik: ee

Description

 

Sündmused / Events

<<  Oktoober 2018  >>
 Es  Te  Ko  Ne  Re  La  Pü 
    
Saaremaa huvitavaim vaatamisväärsus on:
 
Bänner

Ilm Saaremaal