PrindiEkspordi ICS

Fopaa! Tuur! Kuressaare! Ständappkomöödia üleeestiline tuur

Üritus

Pealkiri:
Fopaa! Tuur! Kuressaare! Ständappkomöödia üleeestiline tuur
Millal:
L, 9. November 2019, 20:00 h
Kus:
Kuressaare Linnateater - Kuressaare, Saare
Kategooria:
Teater
Lisas:
Helen

Kirjeldus

Fopaa! Tuur!
 
Ständappkomöödia-üritustesarja Fopaa! üle-Eestiline tuur
 
Seitse ständappkoomikut Mattias Naan, Tigran Gevorkjan, Kaarel Nõmmik, Kristjan Oden, Kadri-Maria Mitt, Taniel Kasemägi ja Petra Tänav asuvad 31. oktoobril teele, et teha kahe nädala jooksul Eestile üks korralik tiir peale ja esitada oma parimaid palasid. Šõud saavad olema teravad ja tsenseerimata. Ükski valdkond ei jää puutumata ega ükski sihtgrupp ahistamata, sest stand-up ei tunne moodsa ühiskonna piire – seega sarisolvujatel palutakse koju jääda.
 
Fopaa! boss Kaarel Nõmmik kommenteerib toimuvat järgnevalt: “Edendamaks eestikeelset ständapi- ja naljaskeenet, hakkasime 2013. aasta sügisel korraldama üritusi, kus on saanud üles astuda kõik soovijad. Kuus tegutsemisaastat, mille jooksul oleme naerutatud eestlaseid alates Brüsselist kuni Paide vallimäeni, on Fopaa! jaoks olnud menukad ja tormilised ja siiani on pea kõik šõud alati olnud viimseni välja müüdud, välja arvatud need, mis ei ole. Nüüd on aeg võtta võidukad aastad kokku ühe üle-Eestilise korraliku tuuriga. Olge kohal. Või ärge olge, sest vaba maa jne. Tehke, mis tahate. Aga tulge kindlasti, sest meil on vaja kulud kuidagi ära katta.”
 
Fopaa! Tuur!
31.10 – Rakvere, Sofa Club 01.11 – Haapsalu, Africa
02.11 – Tartu, Aparaaditehas
07.11 – Viljandi, Pööning
08.11 – Pärnu, Tempel
09.11 – Kuressaare, Teater
15.11 – Tallinn, Vaba Lava
 
Fopaa! Tuur! piletid hinnaga 8 € (Tallinnas 10 €, sest Tallinnas on kõrgemad palgad) müügil alates 2. oktoobrist Piletilevi veebilehel ja müügipunktides. Pileti hind ürituse õhtul kohapealt 10 €. Uksed avatakse kell 19.00, šõude algus kell 20, kestus orienteerivalt 2 ja pool tundi. Vaheaeg on ka, mille jooksul saavad kõik vetsus käia ja niisama telefonides passida.
 
Põhjalikuma info saamiseks ühendust võtta aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Šõu ajal pildistamine ja filmimine on lubatud eelneval kokkuleppel. Soovitav vanus alates 16 eluaastat, aga nooremad võivad ka tulla. Ükskord käis isegi 8-aastane tüdruk ja naeris end põrandale. Sõna otseses mõttes.


Toimumiskoht

Asukoht:
Kuressaare Linnateater - Veebisait
Tänav:
Tallinna 20
Linn:
Kuressaare
Maakond:
Saare
Riik:
Estonia

Kirjeldus

Tallinna 20, Kuressaare, Saaremaa

http://klteater.ee/

Info tel: 45 33 222
Koduleht: http://klteater.ee/
Kassa on avatud: E - T 16.00 - 18.00, K - R 11.00 - 14.00 ning üks tund etenduse või kontserdi algust. Info telefonil 45 33 222 Tellitud piletid tuleb välja osta vähemalt 5 päeva enne etendust!