PrindiEkspordi ICS

Monoetendus "Ma olen paks"

Üritus

Pealkiri:
Monoetendus "Ma olen paks"
Millal:
R, 15. November 2019, 19:00 h
Kus:
Arensburg Boutique Hotel & Spa - Kuressaare
Kategooria:
Teater
Lisas:
Helen

Kirjeldus

Mitu korda oled seda lauset kuulnud? Mitu korda ise öelnud? Mis tunne see tegelikult on?

Keegi ei ütle “Ma olen paks!” lihtsalt niisama. Selle lause taga on alati midagi katkist. Sageli on selleks normaalse, intelligentse inimese ülitundlik sotsiaalne närv, mis tajub liigset survet teistele meeldida ja sel eesmärgil teatud moel välja näha.

Meid ümbritsevad pidevalt õpetused, kuidas alla võtta. Pildid ühtmoodi kehadest, mis teistsugused kehad valeks kuulutavad. Ja nii me veedamegi oma päevi “õige” keha poole püüeldes — trenn, toit, salatrikid, imenipid. Keerutame peegli ees ja otsime riideid, mis “valed” vormid varjaks. Katsetame poose, et “õigem” välja näha. Sest see peaks meid õnnelikuks tegema. “Õige” kehaga oleksime rõõmsad, edukad ja armastatud. Kuid tegelikkuses, oma keha pidevalt kritiseerides ja “valeks” tunnistades me vaid hävitame iseend tükk-haaval, vabatahtlikult. Me lammutame oma Mina, lõigume selle pisikesteks tükkideks ja lahustame need oma ettekujutuses “õigest”.

Just sellest räägibki lavastus “Ma olen paks!”. See on isiklik lugu sellest, kui katki võib olla üks terve inimene. Naine või mees, noor või vana, XS või XL.

Autor: Piret Eesmaa
Lavastaja: Auri Jürna
Laval: Piret Eesmaa

Ürituse kestus on 2 h
Koht: Lounge-restoran Muusa
Pilet: 12€ (Muusa restoranis kohapeal)
Pilet ei garanteeri istekohta lauas. Selleks palun broneeri laud:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista telefonil 45 24 707, 50 60 481.

PS! Etendus toimub restoranis, kus saad eelnevalt tellida endale etenduse ajaks nt. bataadifriikaid, näksivaagnat või mõnd head kooki, et õhtut ikka täielikult nautida! :)


Toimumiskoht

Asukoht:
Arensburg Boutique Hotel & Spa
Tänav:
Lossi 15
Linn:
Kuressaare
Riik:
Estonia

Kirjeldus

Arensburg Boutique Hotel & Spa

Aadress: Lossi 15, Kuressaare 93819, Eesti
Tel: +372 452 4700
Fax: +372 452 4727
e-mail: arensburg@arensburg.eu