PrindiEkspordi ICS

80-ndate Nääripidu

Üritus

Pealkiri:
80-ndate Nääripidu
Millal:
L, 21. Detsember 2019, 19:00 h
Kus:
Nasva klubi - Nasva, Kaarma vald
Kategooria:
Vabaaja üritus
Lisas:
Helen

Kirjeldus

Peole tuleku põhjus on tantsunälg, mida pead sa saama kustutada.
Oled oodatud Nasva klubisse 21.12 kell 19:00 80-ndate suurimale stiilipeole!

Mõnus nõukaaja lõpp. Kel rohkem raha oli või suhteid ärikatega, see võis kanda kolme triibuga dresse või koguni Wrangleri teksaseid. Kui teksaseid ei saanud, siis ajas reklaampildiga kilekott ka asja ära. Neidki võis hea raha eest saada näiteks Baltijaama turult. On aeg vaadata oma kappi ja välja kraapida seal aegadele vastu pidanud isiklik 80-ndate varustus.

Muusikat ansamblilt "Reminders". Siis oli rohi rohelisem ja taevas sinisem, kui mängiti seda muusikat.Bänd on 80-ndate muusika üles soojendanud ja andnud neile uue elu, just nii nagu meie neid mäletame. Tõnis Mägi, ABBA, Queen, Ivo Linna, Elton John, Gunnar Graps, Modern Talking, A-ha ja paljud, paljud teised superstaarid ...

80-ndate videodisko Urmas Rämmal

80-ndate sketšid Nasva estraadiringilt ja üllatusesinejad.
Särtsakad tantsukavad Nasva tantsutrupilt Frenzy

80. aastatel olid Kingissepas einelauad Pargi ehk Roheline Konn ja Valli ning bussijaama einelaud ehk Akvaarium . Seal saadi kokku sõpradega ja seal liikusid uudised kiiremini, kui kohalikus ajalehes Kommunismi Ehitaja.
Kotlet keedukartuli ja Tervise salatiga ning kakaokissell moositäpikesega figureerisid ENSV söökla menüüs raudselt. Aeg oli teine, inimeste toitumisharjumused teised. Toitu valmistati Moskva retseptide ja koostisnormide kogumiku järgi. Mõnelegi tundus väljas söömas käimine priiskamisena, olgugi et supiports maksis 20 kopikat ja prae sai kätte 35 kopikaga. Sellel peol saame kokku kohvikus Kodurand. 

Kodurand kohvikul on teile välja pakkuda üllatusmenüü 80-ndate toitudest.
Tule naudi meiega 80-ndaid!
Ole täpselt kohal Puhvetlaud ootab!
Pilet: 30.-


Toimumiskoht

Asukoht:
Nasva klubi
Tänav:
Sõrve mnt 53
Postiindeks:
93872
Linn:
Nasva, Kaarma vald