PrindiEkspordi ICS

Jazz.ee ja Saare KEK LIVE | Kirke Karja Quartet

Üritus

Pealkiri:
Jazz.ee ja Saare KEK LIVE | Kirke Karja Quartet
Millal:
R, 10. Aprill 2020
Kus:
Saare KEK - Kuressaare
Kategooria:
Kontsert
Lisas:
Helen

Kirjeldus

Kirke Karja- klaver
Kalle Pilli- kitarr
Raimond Mägi- kontrabass
Karl-Juhan Laanesaar- trummid

Kirke Karja Kvartett tegutseb 2015. aastast ning selle aja jooksul on nad lindistanud 2 stuudioalbumit, andnud ligikaudu 60 kontserti ning esinenud mainekatel festivalidel nagu näiteks Tampere Jazz Happening, 12points, Jazzahead ja Jazz Jantar. Ansamblisse kuuluvad lisaks Kirkele veel Karl-Juhan Laanesaar trummidel, Kalle Pilli kitarril ning Raimond Mägi kontrabassil, kuid esitatakse Kirke loomingut, milles on mõjutusi klassikalisest muusikast, vabaimprovisatsioonist, ekstaatilisest jazzist ja minimalismist. Kvartett eksperimenteerib keerukate rütmistruktuuride ja polütonaalsustega, vaikuse ja müraga.
2018. aastal pälvisid nad Jazzkaarel aasta jazzansambli auhinna.LISAINFO:
Kontsert algab kell 19.00 ja on kahes osas. Uksed on avatud kell 18.00. Eelnevalt on avatud kohvik. Laudu on võimalik ette broneerida See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades numbrile +372 566 883 77.

Piletid müügil eelmüügis ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 10 €, sooduspileti hind 7 €, kohapeal vastavalt 12 € ja 8 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.


Toimumiskoht

Asukoht:
Saare KEK
Tänav:
Ringtee 15
Postiindeks:
93815
Linn:
Kuressaare