PrintExport ICS

Jazz.ee ja Saare KEK LIVE | Kirke Karja Quartet

Event

Title:
Jazz.ee ja Saare KEK LIVE | Kirke Karja Quartet
When:
Fri, 10. April 2020
Where:
Saare KEK - Kuressaare
Category:
Kontsert
Created by:
Helen

Description

Kirke Karja- klaver
Kalle Pilli- kitarr
Raimond Mägi- kontrabass
Karl-Juhan Laanesaar- trummid

Kirke Karja Kvartett tegutseb 2015. aastast ning selle aja jooksul on nad lindistanud 2 stuudioalbumit, andnud ligikaudu 60 kontserti ning esinenud mainekatel festivalidel nagu näiteks Tampere Jazz Happening, 12points, Jazzahead ja Jazz Jantar. Ansamblisse kuuluvad lisaks Kirkele veel Karl-Juhan Laanesaar trummidel, Kalle Pilli kitarril ning Raimond Mägi kontrabassil, kuid esitatakse Kirke loomingut, milles on mõjutusi klassikalisest muusikast, vabaimprovisatsioonist, ekstaatilisest jazzist ja minimalismist. Kvartett eksperimenteerib keerukate rütmistruktuuride ja polütonaalsustega, vaikuse ja müraga.
2018. aastal pälvisid nad Jazzkaarel aasta jazzansambli auhinna.LISAINFO:
Kontsert algab kell 19.00 ja on kahes osas. Uksed on avatud kell 18.00. Eelnevalt on avatud kohvik. Laudu on võimalik ette broneerida This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või helistades numbrile +372 566 883 77.

Piletid müügil eelmüügis ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 10 €, sooduspileti hind 7 €, kohapeal vastavalt 12 € ja 8 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.


Venue

Location:
Saare KEK
Street:
Ringtee 15
ZIP:
93815
City:
Kuressaare