PrindiEkspordi ICS

Ilu- ja tervisemess 2020

Üritus

Pealkiri:
Ilu- ja tervisemess 2020
Millal:
L, 7. Märts 2020, 11:00 h - 16:00 h
Kus:
Kuressaare Spordihoone - Kuressaare
Kategooria:
Vabaaja üritus
Lisas:
Helen

Kirjeldus

Eesti suurima naistefestivali NOM Festival / Naised Omas Mullis Ilu- ja tervisemess toimub 7. märtsil 2020 kell 11.00 - 16.00!
Kuressaare Spordihoone muutub selleks päevaks tõeliseks ilu ja tervisetoodete paradiisiks!
Suurepärased pakkumised ja mõnus messimelu ootavad Sind!

Kui soovid messil osaleda eksponandina, siis kirjuta meile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tule ja veeda päev imelises tervise-, ilu- ning heaolumullis!
Ootame Sind!
NOM Festival / Naised Omas Mullis


Toimumiskoht

Asukoht:
Kuressaare Spordihoone
Linn:
Kuressaare

Kirjeldus

TERVISE- JA SPORDIKESKUS: Augustis 2005 pidulikult avatud Kuressaare spordihoone mahutab kuni 1200 pealtvaatajat. Nord Projekti kavandatud kolmekorruseline spordikeskus Vallimaa 16a liidab enda külge varasema, veel rekonstrueerimist vajava Saaremaa spordikooli hoone. Maja lahendustes on põhirõhk pandud funktsionaalsusele ja ratsionaalsusele. Põhiväljakul asuvad näiteks nutikad teleskooptribüünid, mida saab vastavalt soovile ja publikuhulgale lahti või kinni pakkida. Kuressaare spordihoone parandab mitme ümberkaudse kooli õpilaste sportimistingimusi. Eesti uusimad spordihooned kerkinud täiesti erinevatesse arhitektuurilistesse keskkondadesse ja Kuressaares vana katlamaja kohale ehitatud Saaremaa spordihoone puhul ei häiri tema angaarlik lihtsus. Tekst Ingmar Muusikus