PrindiEkspordi ICS

Muinastulede ÖÖ Ajaloolisel Laeval LAURA & Kustiga

Üritus

Pealkiri:
Muinastulede ÖÖ Ajaloolisel Laeval LAURA & Kustiga
Millal:
L, 29. August 2020
Kategooria:
Vabaaja üritus
Lisas:
Helen

Kirjeldus

Ahoy! Kunagi nimetati rannaäärseid märgutulesid iilastuledeks, eelkõige Eesti saartel. Eestiaegne ainus seilav ajalooline laev Hoppet (Lootus) 1926 võtab samuti osa meenutamaks ajaloolisi mereäärseid märgutulesid ja ajalukku vajunud merenduse traditsioone.

Kavas on kai küljest otsad lahti anda ja seilata Muinastulede ÖÖ vaatlemise tiirule lahele kus näha linn ja rannajooned ning samas saame teha valgus-etteastet ja oma pardal elava muusikaga kontserti merel nautida mis viivad mõtted iidsetele seilamistele ja mereajaloo radadele. Loodame et saame purjedele kuvada LÕKKE-VALGUSE.

Müstilisele ööle vastavat muusikat loovad LAURA DUO, Laura Põldvere koos Kusti Lembaga. Vajadusel bassiga toetab bongodel Kapten Trumm.

WÄLJASÕIDUD (ajagraafik vöib muutuda):
kl 18:20 ... 20:10 (tibake pikem söit).
kl 20:15 ... 21:45 (oleng jätkub pardal, Lossi körval, kai ääres).

(kava on esialgne ja kellaajad võivad veidikse kõikuda)

Kohti ja pileteid on saadval piiratud arv. Hind 28eur/külaline. Pardal saadaval väike kehakinnitus, keelekaste. Kohti saab broneerida eposti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (peatselt tulevad piletid ka piletimüügi keskkonda üles)

/ Tänud kõigile kes meid külastavad, toetades sellega Eesti oma ajaloolise purjelaeva käigus hoidmist, mille kaudu aitate säilitada kohalikku merekultuuri ja traditsioone /

PS. Tuletame meelde et sellise ürituste põhitegur on ILMASTIK. Kui peaks tekkima äärmuslikud ilmastikuolud, siis köigile seda ka teavitatakse min 3 ööpäeva ette ning kui on tasumised toimunud siis ürituse mittetoimumisel need tagastatakse.