Bänner

Kasulikud lingid

Teised saared

Saaremaale tuleksin meelsamini ?
 

Email Prindi

Sündmused Saaremaal

Sündmus 

Title:
Kuidas dresseerida meest ehk ahvist inimeseks
Millal:
25.03.2009 19.00 h
Kus:
Kultuurikeskus - Kuressaare
Category:
Teater

Description

Jan Uuspõld on juba mitu aastat mänginud ülimenukat komöödiat "Ürgmees" ja ka Rakvere Spordikeskuses etendati seda koguni kolm korda.

Nüüd on Komöödiateater lõpuks lavale toonud naise vastulöögi sellele loole Merle Palmiste esituses, kellele on vähemalt sama vaimuka teksti kirjutanud "Vanade ja kobedate" autor Peep Pedmanson. Lavastas aga tüki ei keegi muu kui Andrus Vaarik.

Eesti rahvas saab kuulda kogu tõde sellest, mis siis ikkagi ahvist inimese tegi – kas töö või hoopis miski muu, millele viitab juba pealkiri. Äratundmisrõõmu leiavad kindlasti nii paadunud teatraalid kui ka need, kes haruharva publiku hulka satuvad. See käib eelkõige meessoo kohta, kellele tehakse esmakordselt teatriajaloos hinnasoodustust naistega võrreldes! Diskrimineerimine? Jah, aga ülla eesmärgi nimel. Loodame, et mehed oskavad seda vääriliselt hinnata, kui naised neid käekõrval teatrisse tarivad. Äkki tuleb mõni isegi vabatahtlikult – laval on ju ikkagi Eesti seksikaimaks valitud ja mitmetest seriaalidest tuntud Merle Palmiste.

Pettuda igatahes ei tule, vaimustuda võib aga küll – niivõrd elulised ja mõistetavad on näited meie igapäevaelust, mis ette kantakse. Palmiste mängib siin üksinda nii naisi kui mehi, aga ikka koomilises võtmes, nii et naerulihastele on korralik koormus garanteeritud.

Näitlejal on see juba neljas kord Komöödiateatri sildi all esineda, varem on ta seda teinud muusikalis "Chicago" (2004) ning komöödiates "Sanatoorium" (2005) ja "Elu parim puhkus" (2007).

"Ürgmehe" järglane "Kuidas dresseerida meest" etendub Kuressaare kultuurikeskuses 25. märtsil kell 19.

Piletid hinnaga 150.- ja 125.- on müügil Kuressaare kultuurikeskuses.

Toimumispaik

Kultuurikeskus
Asukoht:
Kultuurikeskus   -   Koduleht
Tänav:
Tallinna 6
Linn:
Kuressaare

Description

Tallinna 6
Kuressaare

Kontsertide ja kunstinäituste korraldamine
Kuressaare rahvakultuuri arendamine ja korraldamine
Konverentsiteenuse osutamine

 

Sündmused / Events

<<  September 2018  >>
 Es  Te  Ko  Ne  Re  La  Pü 
       1  2
  3  4  5
Saaremaa huvitavaim vaatamisväärsus on:
 
Bänner

Ilm Saaremaal