Bänner

Kasulikud lingid

Teised saared

Saaremaale tuleksin meelsamini ?
 

Email Prindi

Sündmused Saaremaal

Sündmus 

Title:
Ühendatud Ürgmehed
Millal:
13.07.2009 19.00 h
Kus:
Kuressaare Lossihoov - Kuressaare
Category:
Teater

Description

Juulis alustavad kuu aega kestvat Eesti turneed Jan Uuspõld ja Monoteater menuetendusega Ürgmees. Tuuril rahva ette toodav etendus on aga läbi teinud muutuse.
Kevadel esietendunud lavastusest erineb suveetendus Ühendatud Ürgmehed selle poolest, et Jan Uuspõld ei ole laval enam üksi!
Lisaks Uuspõllule on lavale kaasatud tuntud Eesti muusikud, kes kannavad hoolt etenduse muusikalise poole eest, täiendades etenduse sõnalist poolt otse laval mängitava elava muusika ja efektidega.
Monoteatri juht Karl Kermes ütles, et turnee mõte sündis sellest, et Tallinna ja Tartu Ürgmehe etendused müüdi eelmüügis väga kiiresti läbi ja elavat huvi etenduse vastu on tuntud kõigist Eesti piirkondadest.
„Tegemist on väga hea etendusega, mida paljud on käinud vaatamas juba mitu korda, kuid paljud on jäänud ka ukse taha,“ lausus Kermes ja lisas, et Rob Beckeri Ürgmehe pileteid müüdi isegi internetioksjonilehekülgedel, kus hinnad tõusid üllatavalt kõrgele. „Peale Tallinna ja Tartu peame meeles pidama ka neid Eesti inimesi, kes tahaks Ürgmeest näha, kuid paraku pole see alati vahemaa tõttu või mõnel muul põhjusel võimalik. Turneega viimegi Ühendatud Ürgmehed üle Eestimaa ning näitame kontsertetendust neile, kellel on etendus vaatamata jäänud.“
„ Pärast Jan Uuspõllu etteastet annab unplugged kontserdi üllatusesineja, kelle nime me täna veel ei avalda“ ütles Kermes.
„Olen Rob Beckeri Ürgmeest praeguseks mänginud juba kümneid kordi. Publiku huvi on olnud väga suur ning paratamatult on paljudel jäänud väärt etendus nägemata. Loodan, et turneel antavate etendustega saavad ka Tallinnast ja Tartust eemal elavad inimesed piiluda ürgmehe hingeellu,“ ütles Jan Uuspõld.
Ürgmehe turnee algab 3. juulil Elvas ning kuu aja jooksul käiakse läbi 13 Eesti linna. Viimane etendus toimub 8.augustil Hiiumaal.

Piletiinfo:
Täispilet üle Eesti eelmüügist 190 krooni
Sooduspilet 175 krooni (õpilased alates 12.a., üliõpilased ja pensionärid)
Kuni 12 aastased lapsed 100 krooni (müüakse ainult kohapeal)
Kuni 6 aastased lapsed tasuta

Toimumispaik

Asukoht:
Kuressaare Lossihoov
Tänav:
Lossihoov 1
Linn:
Kuressaare
State:
Saare
Riik:
Riik: ee

Description

 

Sündmused / Events

<<  September 2018  >>
 Es  Te  Ko  Ne  Re  La  Pü 
       1  2
  3  4  5
Saaremaa huvitavaim vaatamisväärsus on:
 
Bänner

Ilm Saaremaal