Bänner

Täna + lähiajal

Kasulikud lingid

Teised saared

Saaremaale tuleksin meelsamini ?
 

Email Prindi

Sündmus 

Title:
MADINGMA: Stefan ja Diederik Timmermans (Belgia)
Millal:
13.02.2018 19.00 h
Kus:
Saaremaa Veski - Kuressaare
Category:
Kontsert

Description

galleryFullImage

Madingma on kahe flaami venna – Stefan ja Diederik Timmermansi – duo. Timmermansid on pideval rännakul läbi Euroopa folgimaastiku, mängides sama kirega nii suurtel lavadel kui ka elutubades ja lihtsates pubides. Vennad on viimase 25 aasta jooksul andnud Eesti folgimaastikule palju. Seeläbi on nad austatud artistid nii folgipubliku kui ka pärimusmuusikute seas. 2017. aastal esinesid vennad Viljandis oma kunagise bändikaaslase, Peter van Accomiga (viiul).
Stefan Timmermans (1973) alustas flaami torupilli õpinguid, kui ta oli 12-aastane, osaledes ansamblis Arjaun, millega ta esines 1000 korda. Eesti muusikud kohtusid Stefaniga esimest korda 1991. aasta rahvusvahelises ETHNO-laagris Falunis, Rootsis. 1996-2006 mängis Stefan rahvusvaheliselt kuulsas grupis nimega Fluxus. Oma noorema venna Diederikuga on nad esinenud 2009. aasta Viljandi Pärimusmuusika Festivalil. 2010. aastal osales Stefan koos Jaak Johansoniga Eesti Kontserdi korraldatud tuuril. Belgias on Stefan olnud tunnustatud muusik, torupilliõpetaja, festivalikorraldaja ja raadiosaadete autor. Hetkel elab ta Hispaanias, Valencias.
Diederik Timmermans (1978) on oskuslik diatoonilise akordioni autodidakt, keda on inspireerinud Bruno Letron ja Didier Laloy. Koos Birgit Boraw ja Pieder Leaertiga osales ta bändis nimega Netel. Belgias valiti nad projektidesse Iirimaale ja Calabriasse (Itaalias). Ta osales ka mitmetes rahvusvahelistes Ethno laagrites, viies läbi diatoonise akordioni ja flaami pärimusmuusika seminare.

Toimumispaik

Asukoht:
Saaremaa Veski   -   Koduleht
Tänav:
Pärna 19
Linn:
Kuressaare
State:
Saare
Riik:
Riik: ee

Description

Asukoht: Pärna 19
Info tel: 45 33776
Koduleht: www.saaremaaveski.ee
E-mail: veski@saaremaaveski.ee
Avatud  P-N 11:00-22:00, R, L 11:00-00:00


Kohad 150+terrass

Saaremaa veski on suurepärane paik sünnipäevade, firmapidude, pulmade, kokkutulekute ja kõikide muude koosviibimiste pidamiseks. Hea eestimaine rahvusköök ja ajalooline hõng rohkem kui 100 aasta vanuses tuulikus. Soovi korral tellime teile elava muusika. Eritellimusel võimalik näha ka rahvatantsijaid, kes panevad endaga üheskoos jalga keerutama ka külastajad.

Esinevad Saaremaa rahvatantsijad ja muusikud.

 

Sündmused / Events

<<  Октябрь 2018  >>
 По  Вт  Ср  Че  Пя  Су  Во 
    
Saaremaa huvitavaim vaatamisväärsus on:
 
Bänner

Ilm Saaremaal