Turism - Majutus

Tuuliku Puhkemaja

Ninase küla 93601, Mustjala vald, Saaremaa
tel. +372 51 66 730 ,
e-mail maie.polder@gmail.comPuhkemaja on avatud juunist kuni septembrini.Asukoht Ninase poolsaarel, Küdema laheni u.400m. Avar hooldatud territoorium (8000m2) on kogu ulatuses piiratud aiaga. Aias grillimise ja kalasuitsutamise võimalus. Pooleteistkordses väikemajas ülakorrusel 2 magamistuba, kus kokku 5 voodikohta. Alumisel korrusel puhkeruum, kööginurk, duširuum,WC ja saun. Kööginurgas olemas kõik vajalik söögitegemiseks + külmik jne. Majas SAT TV. Hind kogu väikemaja eest kokkuleppel, kuid alates u. 68 EUR-i ööbimiselt. Hind oleneb ka majutusperioodi pikkusest ja majutatavate arvust. Hinna sees voodipesud, käterätid ja sauna kasutus. Olemas aerupaat ja päästevestid. Majutus ainult ette broneerimisel! Küsi pakkumist!

Tel. +372 51 66 730
e-mail maie.polder@gmail.com

__________________________________________________________

Holiday Home is open from June to September. Location on Ninase Peninsula, just 400m from Küdema Bay. The well-tended yard (8000m2) is surrounded bay fence. There a barbeque or smoke fish place in the yard. The upper floor of the house two small bedrooms with 5 beds. (3+2). The lower floor has a livingroom with satellite TV, a small kitchenette (with a refrigerator and everything you need for coocing), a shower room, toilet and a small wood heated sauna. In price belong bedclothes, towels and sauna. The price for whole cottage from 68EUR for one night, but the price depends on the length of the period of accomodation. Accomodation by booking only. Ask for a price!

Puhelin +372 51 66 730
e-mail maie.polder@gmail.com

__________________________________________________________

Lomatalo on auki kesäkuusta syyskuun asti. Tuulikun lomatalo sijaitse katajan ja mäntyjen keskellä Ninasen niemellä, Küdema lahdelle noin 400m. Huolettu pihamaa (8000m2) on aidattu puu-ja kiviaitauksella. Pihassa on mahdollisuus grillata ja savustaa kala. Puolitoista kerroksen pikkutalon yläkerroksessa on 2 makuhuonetta, missa on 5 sängyä (3+2). Alakerhoksessa on olohuone ja keitonurkkaus (jossa on jääkaapi ja kaikki ruuanlaittovälineet) suihkku ja WC ja puulämmitteinen sauna. SAT TV. Mökilla on soutuvene ja pelästysliivit. Hinta koko mökista alkaa noin 68 EUR yöpymykselta, mutta hinta voi muuttua . Majoitus vain tilauksesta. Kysy tarjousta!

Phone: +372 51 66 730
Email: maie.polder@gmail.com